عروسی بدان

حَمّاﻟﺔ الحطبِ سینماهای هر جایی غرب: محسن مخملباف

نامه‌ات را با انشای بسیار بد و با صدای خودت که بدتر از نوشته‌ات بود از حلقوم آمریکای وحشی شنیدم.

فکر می‌کردم به قول خودت مبارزی چون تو که با شاه جنگیده است و دم از شناخت یزید و خولی و شمر و ... می‌زند باید فحش نامه‌ای علیه آمریکا در محکومیت کشتار شیعیان یمن می‌نوشت و از حنجرة مظلومان فلسطین و غزه برای جهانیان می‌خواند اما نامه‌ات را علیه ایران اسلامی شنیدم. من تو را می‌شناسم تو را قبل از توبه نصوح و باغ بلور و عروسی خوبان و دستفروش و سفرقندهار و ... تو را حتی قبل از اینکه خودت، خودت را به عنوان تخم عرق معرفی کرده باشی من تو را خوب می‌شناسم تو حتی تخم عرق نیستی زیرا در این طایفه از قدیم گفته‌اند مستی و راستی تو با آبروی مستان و راستان بازی نکن.

 

نامه ات را خواندم و شنیدم. همسرم با شنیدن صدای تو و نامه‌ات گریست. می‌خواستم جوابی ننویسم اما به پاس عاشورا و گریه همسرم و خیلی گریه های دیگر چند کلمه از من بشنو.

ناصر عزیز خانی / ادامه مطلب http://naser59.blogfa.com/

/ 3 نظر / 5 بازدید
منتظران منجی

لعن علی عدوک یا علی اولی و دومی و سومی لعن علی عدوک یا حسین کروبی و خاتمی و میرحسین

سیدمحمدرضا هاشمی زاده

سلام بزرگوار صمیمی ....................... خون سرخ تو زند سبز ترین نقش خـــدا چیست این معرکه و حرمت خون شهدا ؟ در این حال وهوای عرفانی وعطر دلنشین عاشورای حسینی وماه با کرامت محرم حضور ارزشمند ومعطر شما همدل عزیزم...در دل زمستان...بهار ی را برایم به ارمغان آورد....بدون شک حضور شما اهل معرفت...غنیمتی بزرگ در این دنیای تنهایــــی است ...وهم نقدها واظهار محبت هایتان باعث تعالی وشکوفای بیشتر اشعارم خواهد شد....در دنیا زیارت آقا ابا عبد الله الحسین ودر آخرت از شفاعت آن بزرگوار بهرمند شویم....قدم وقلمتان همیشه ایام سبر .دوستیتان پایدار ای سبز ترین بهار ها در نامت........می آیی ومی شکوفم از پیغامت