دستکش مخملی و دست چدنی آمریکا. تهدید نرم

اوباما بودجه 55 میلیون دلاری پنتاگون برای جنگ نرم علیه ایران را امضا کرد

خبرگزاری فارس: باراک اوباما که مدعی برداشتن گام‌های بلند برای بهبود روابط با ایران است، بودجه 55 میلیون دلاری پنتاگون برای جنگ نرم علیه ایران را امضا کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس‌جمهوری آمریکا طی مراسمی در کاخ سفید، لایحه اختصاص بودجه 55 میلیون دلاری کمیته دفاعی و نظامی کنگره آمریکا برای جنگ نرم و همراهی با مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران را امضا کرد.
با امضای اوباما لایحه اختیارات دفاعی کنگره آمریکا مستقیماً به قانون تبدیل شد.
از بودجه 550 میلیارد دلاری وزارت دفاع (DOD) آمریکا، 55 میلیون دلار برای نفوذ در ایران، مقابله با فیلترینگ سایت‌های ضد ایرانی، تحریک قربانیان سانسور در ایران، آموزش الکترونیکی ایرانیان مخالف نظام برای براندازی نرم و شبکه سازی اینترنتی برای اغتشاشگران بعد از انتخابات ریاست جمهوری، ارائه آموزش‌های لازم رسانه‌ای و کامپیوتری برای راه اندازی سایت‌ها جهت اطلاع رسانی اختصاص یافته است.
"ایکه اسکلتون "، رئیس کمیته نیروهای مسلح در مجلس نمایندگان آمریکا (D-MO)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که "من از رئیس‌جمهور اوباما به خاطر امضای لایحه اختیارات دفاعی برای تبدیل شدن به قانون تشکر می‌کنم. این یک لایحه فوق‌العاده است که از نظامیان ما در میدان‌ (جنگ) و خانواده‌های آنها در خانه حمایت می‌کند و تعادل درستی میان مبارزات کنونی در افغانستان، پاکستان و عراق و همچنین نیازهای طولانی‌مدت ارتش ما ایجاد می‌کند. "

/ 2 نظر / 6 بازدید
طهورا

به فرموده امام راحلمان و رهبر فرزانه مان رابطه گرگ و میش نمیخواهیم . مرگ بر آمریکا