توصیه پدر چه بود ؟

تجمع باشکوه جانبازان ویلچری، نابینا و فطع نخاع در جماران

گردهم‌آیی جانبازان که با شرایط دشوار جسمی از تهران و شهرهای اطراف به عشق امام و رهبری و برای اعلام حمایت از جمهوری اسلامی در محل خاطره انگیز حسینه جماران در شرایطی برگزار شد که هیچ‌یک از مسئولین مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) به رسم میزبانی در این برنامه حاضر نشدند.

منبع  :   http://www.rajanews.com/detail.asp?id=41394

دعوت بادامچیان از سیدحسن خمینی برای شرکت در راهپیمایی جمعه

امیدواریم سید حسن خمینی با موضع گیری جدی در خصوص وقایع اخیر نشان دهد که همچنان در دفاع از امام و خط امام ثابت قدم است

منبع  :  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=41493

 

و اما توصیه پدر چه بود ؟

 

ذوب در ولایت - سید احمد خمینی (ره)

به حسن و برادرانش این توصیه را می نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند که ایشان موفقیت اسلام و نظام و کشور را می خواهند. هرگز گرفتار تحلیل های گوناگون نشوند که دشمن در کمین است.

سید حسن

«امروز باید در کنار نظاممان پشت سر رهبری قرار بگیریم. رهبر ما شاگرد امام است. رهبر ما از چهره‌های شناخته شده انقلاب که سالیان سال در زندان‌های رژیم سفاک پهلوی به سر برده»

«هیچکس حق شکستن حریم رهبری را ندارد. حرمت رهبری نظام اسلامی، از اصول خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستورات رهبری عمل کنند.»

سید حسن و خاتمی

 

«ما امروز موظف هستیم پشت سر مقام رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای حرکت کنیم. هر چه ایشان گفت گوش کنیم، اگر روزی حرکت ما با حرکت ولی نخواند، بدانید که نقص از ماست!»

«قاطع‌تر پشت سر رهبری باشیم و نگذاریم رهبرمان احساس تنهایی کنند. همانطور که نگذاشتید امام احساس تنهایی کند. اطاعت از خامنه‌ای، اطاعت از امام است. هر کس منکر این معنا شود، مطمئن باشید در خط امام نیست و هر کس بگوید که اطاعت از امام غیر از اطاعت از حضرت آیت الله خامنه‌ای است در خط آمریکاست! من بعد از رحلت امام، با خدا و امام عهد کرده‌ام که کوچکترین قدمی را علیه رهبری و برخلاف رهبری و حتی برخلاف میل رهبری برندارم و اگر شما مردم هم چنین پیمانی را تجدید کنید، مطمئن باشید که ما در تمام زمینه‌ها بر آمریکا پیروز می شویم»

سید حسن خمینی !

 

نوه گرامی حضرت امام خمینی (ره) ؛ امت ولایی چشم انتظار حضور شما هستند.
از سران فتنه فاصله بگیرید و به یاران ولایی بپیوندید.

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
رجا

"موسوي موسوي اين آخرين پيام است "و "سران فتنه سبز اعدام بايد گردند ".

صبا منتظر منجی

خدايا همه را به راه راست هدايت كن كه شرمندگي پسر شير خدا در قيامت وصف ناپذير و هولناك است!

حنا

[دلقک][خنده]