جنگ نرم، تهدید نرم!

رسایی در پاسخ به دانشجویان متعرض‌:
بسیجی آمریکایی و اسرائیلی اثر ندارد

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش جنگ نرم در اهواز گفت: موسوی خود را بسیجی معرفی کرد ولی اسرائیل از او حمایت کرد پس بسیجی آمریکایی و بسیجی اسرائیلی اثر ندارد.‌

A0675996.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام حمید رسایی ظهر امروز در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی در همایش جنگ نرم به دعوت بسیج دانشجویی این دانشگاه قصد سخنرانی داشت که دانشجویان سبز پوش سخنرانی وی را به تشنج کشیدند.
وی در پاسخ به شعار توپ تانک بسیجی دیگر اثر ندارد، گفت: میر حسین موسوی خود را بسیجی معرفی کرد در صورتی که اسرائیل از او حمایت کرد پس باید گفت، بسیجی آمریکایی و ‌بسیجی‌ اسرائیلی اثر ندارد.
این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی خطاب به دانشجویان تشنج‌آفرین در این نشست گفت: هدف از این نشست، نشان دادن چهره دیکتاتور است. باید بدانیم چه کسانی به فکر خفه کردن دیگران هستند هیچ برادر و خواهر مسلمانی فریب نفاق را نمی‌خورد؛ ما به تبادل فکر و نظر اعتقاد داریم و برای نظر مخالف نیز احترام قائلیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به شعار دهندگان و برهم زنندگان مراسم سخنرانی وی گفت: ما در این جلسه به شما دانشجویان اجازه نظر دادن و گفتگوی متقابل را می‌دهیم و این یعنی اینکه ما به دیکتاتور اعتقاد نداریم.
زمانی که در شعار دروغگو از طرف دانشجویان بلند شد، رسایی پاسخ داد: دروغگو کسی است که به اسم دانشجو وارد دانشگاه می‌شود و گردن کلفتی می‌کند و دیکتاتوری می‌کند.
وی افزود: هیچ وقت امام حسین (ع) مورد حمایت یزید نبود و اکنون " یا حسینی " که رادیو آمریکا تبلیغ می‌کند از اسرائیل بدتر است.
رسایی با اشاره به شرایط متشنج سالن برگزاری سخنرانی گفت: دانشجو اهل بحث و منطق و گفتگو است و این حرکت‌ها از دانشجو بعید است.
عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: ما رای تقلبی نمی‌دزدیم رای شما مال خودتان ما رای آمریکایی نمی‌دزدیم ما به روسیه رای ندادیم.
نماینده مردم تهران در ادامه تاکید کرد: منتظر الزیدی در عراق لنگه کفش پرتاب کرد مهم نیست که چه کسی چه چیزی را پرتاب کند مهم این است که با چه تفکری پرتاب می‌کند. اگرتفکر شما با پرتاب فلفل و شیشه آب به سوی ما است ما افتخار می‌کنیم.
رسایی افزود: ما جنگی با شما نداریم چون می‌دانیم شما فریب خورده‌اید، میر حسینی‌ها می‌گویند نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی مگر به اسلام معتقد نیستند این شعار امام بود و منافقین شعار نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی را سر می‌دادند. منافقین کسانی هستند که به جای شعار امام که جمهوری اسلامی است بگویند جمهوری ایرانی.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به شعارهایی که مبنی بر شکنجه در زندان‌ها بود، گفت: حجاریان و ابطحی و عطریان‌فر اگر بر اثر شکنجه اعتراف کردند که لیاقت رهبری ندارند چون طاقت ندارند.
وی با اشاره به جریان‌های قبل از انتخابات گفت: از کجا معلوم است، شاید زمانی که می‌گفتند تقلب تقلب زیر فشار و شکنجه بودند و آن حرف‌ها دروغ بوده است.
رسایی تاکید کرد: دانشجوی مسلمان و متعهد نه سرو صدا می‌کند و نه بی‌ادبی، بلکه همواره به دنبال حقیقت است و با منطق و ادب پیش می‌رود و به محیط دانشگاه احترام می‌گذارد.

/ 8 نظر / 7 بازدید
آلما

بسیجی آمریکایی و اسرائیلی اثر ندارد[عصبانی][عصبانی]

آلما

بسیجی آمریکایی و اسرائیلی اثر ندارد[عصبانی][عصبانی]

عکاس مسلمان

بسم الله / وبلاگت خیلی خوبه . از مطالب پیشین هم بهره بردم. موفق باشی.

طهورا

خدا را شکر که مردم ما به گفته امام راحلمان از مردم صدر اسلام هم بهتر هستند و علی زمانشان را تنها نمیگذارند. غاصبین این رویای لجنی را با خودشان به گور خواهند برد که دوباره علی تنها بماند . و بدانند که بسیجی و صحابی اسرائیلی و امریکایی دیگر اثر ندارد.

سلام از پاسخی که به یک وبلاک مزخرف دادین شما رو شناختم واز دفاعیاتتون ممنونم اما بهتر نبود شخص هرزه ای رو به گروهی که خیلی هاشون از سر صداقت به هدفشون ایمان دارند نسبت نمی دادید

طهورا

سلام منهم حرفم همین است گروهی که شما میفرمایید از سر صداقت به هدفشون ایمان دارند باید راهشان را از این هرزه ها جدا کنند که متاسفانه نمیکنند . صحبت امروز آقا با نخبه های جامعه را گوش کنید . فرمودند من از شب انتخابات در گفتگوهای خصوصی به برخی افراد تذکر دادم که اعمالشان سبب سو استفاده میشود ولی متاسفانه گوش نکردند به گفته دکتر شریعتی " یا باید حسینی باشی و یا زینبی " چند ماه است که همه دلسوزان و مومنین به سران جنبش سبز دارند گوشزد میکنند که ببینید چه کسانی دارند شما را تشویق میکنند و برایتان هورا میکشند