آقای موسوی! سبزهای لجنی، تو را هم نمی خواهند

 موسوی کوچکتر و ناتوان‌تر از آن بود که بتواند مدیریت این فتنه عمیق را به عهده گیرد و کروبی ساده لوح‌تر از آن که بدنه فتنه‌گران وی را جدی گرفته و گوش به حرفش باشند و خاتمی عافیت‌طلب‌تر از آن که یارای ایستادگی در معرکه‌های سخت را داشته باشد.
 
بدین سان بود که طیف‌های مختلفی از ضدانقلاب و دستگاههای جاسوسی نظام سلطه با اهداف و اغراض متفاوت در گستره فتنه سبز از بدنه تا راس آن نفوذ کرده و کار را از دست نامزدهای کم اقبال انتخابات دهم خارج ساختند!
 
در حالی که میردامادی, عضو زندانی حزب مشارکت و از حاضرین در لانه جاسوسی در نامه ای اعلام داشته که از تسخیر لانه جاسوسی پشیمان نیست, و صانعی در بیانیه اش از جنایات امریکا و انزجار از آن می‌نویسد, از آن سو شیخ ساده لوح مطرود امام (منتظری) در جواب سوالی در مورد تسخیر لانه جاسوسی اعلام می‌دارد: " با آن عوارض منفی و حساسیت شدیدی که بین مردم آمریکا به‏ ‏وجود آورد که هنوز آثار آن باقی است، معلوم شد که کار درستی نبوده"!
 
در شرایطی که "محسن مخملباف" - که این روزها خود را یکی از رهبران خارج نشین فتنه سبز معرفی می‌کند - در نامه‌ای خطاب به اوباما می‌نویسد: «حمله به سفارت امریکا و گروگانگیری کارمندان آن از سوی جوانان انقلابی ما ملت شما را عمیقا رنجانده است و فراموش کردن آن برای شما بسیار دشوار است، به سهم خود از شما عذر می خواهیم و امیدواریم که ما را ببخشید.»! و در ادامه پیشنهاد می دهد که «روز 13 آبان را به عنوان روز دوستی ملت های ایران و آمریکا اعلام کنیم»!،
 
در مقابل عطاءالله مهاجرانی, دیگر خارج نشین فتنه سبز, در جواب مخملباف می‌نویسد:«روز سیزدهم آبان ماه بر خلاف نظر برخی از سبز نماها، روز نرمش در برابر آمریکا و یا حتی عذر خواهی از آمریکا نیست... این جنبش در تداوم خود هیچ نیازی به حمایت دولت آمریکا ندارد.»!

در 13 آبان بخشی از سبزهای لجنی و اموی شعار می دادند : " نه موسوی، نه احمدی؛ فقط رژیم پهلوی"!
بله آقای موسوی! آنها نه تو را می خواهند و نه احمدی نژاد را ، آنها تفاله ها و پسمانده های رژیم منفوری هستند که امامی که تو نخست وزیرش بودی علیه او قیام و انقلاب کرد و جوانانی در تثبیت و تحکیم آن به جنگی رفتند که تو امروز به نخست وزیر آن "دوران" بودن، خود را مفتخر نشان می دهی.
شاید اگربه آغوش ملت باز گردی ، ملت تو را  بپذیرند.
منبع : باشگاه جوانی برنا/ وبلاگ محرمانه
/ 6 نظر / 9 بازدید
amir

salam doste azizam weblog e kheily bahali dari koli hal kardam matalebe toopi dari be khosos in post e akharet bazam sar mizanam age axs bahal va mataleb jaleb khasti ye sar bezan khoshal misham bye bye

نادر

سلام .خدا قوت .خوبی .[متفکر][گل][گل][گل]مطلب جالبی بود واقعش هم همینه اما کو گوش شنوا .دنیا طلبی خیلی ها را از اصل و نسب میاندازد[گل][گل]

استاذنا

سلام؛ بهترين راه براي جلب نظر حضرت ولی عصر (عج) و رضاي او عمل به تكليف و وظايف ديني است و در قدم اول انجام واجبات و ترك محرمات. يعني: سعي شود هيچ واجبي از انسان ترك نشود و هيچ گناهي از او صادر نشود و چنانچه گناهي مرتكب شد زود توبه كند و تصميم جدي بر تكرار نكردن آن داشته باشيد. در ضمن اين راه اهميت فوق العاده به نماز اول وقت با حضور قلب و رسيدگي به امور ديگران و گره گشايي از كار آنها خيلي اهميت دارد چنانچه به اين امور به ضميمه توسل و عرض ادب محضر حضرتش توجه شود انشاء الله نظر لطف وشامل انسان مي شود و عاقبت به خيري هم تضمين مي شود زيرا عاقبت به خيري يعني: با دين و ايمان و رضايت امام زمان (عج) از دنيا رفتن.

133

با افتخا لینک شدید

شمع سوخته

[گل] به نام سلام درود بر طهورا بابا اینا (موج سبز) دیگه اصلا وجود خارجی ندارند. موجشون به دیوار غیرت مردم خورد و شکست.. فاتحه.. کم کم باید ادبیات و اصطلاحاتشون رو هم از فرهنگ لغاتمون حذف کنیم و بیشتر از این فکر و انرژی ملت و دولت رو صرفشون نکنیم.. "قافله بشریت به سرعت در حال ورود به دوران طلایی خود میباشد" اندیشمند و دانشمند بزرگ دکتر محمود احمدی نژاد پیش به سوی آینده خداقوت [گل]

معین

ممنون از بابت این مطلب.... هرچند خودمان خیلیهاش رو می دانستیم!!! [چشمک]