جنگ دشمن امروز در جبهه نرم تجلی پیدا کرده است

سردار ‌جعفری:
جنگ دشمن امروز در جبهه نرم تجلی پیدا کرده است

خبرگزاری فارس: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ دشمن امروز در جبهه نرم تجلی پیدا کرده است لذا استفاده از ذخیره عظیم دوران 8 سال دفاع مقدس احساس می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل سپاه امام رضا (ع)، محمدعلی جعفری در آستانه کنگره 23 هزار شهید استان‌های خراسان اظهار داشت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی نسل جوان با فداکاری شهدا باید ایثارگری‌ها با شرایط روز جامعه تطبیق و هماهنگی داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس ایثارگری‌های مردم به صورت حضور در جبهه‌ها تجلی پیدا می‌کرد و امروز نیز با توجه به شرایط کنونی جامعه، جنگ نرم و جنگ سیاسی در دنیا باید در جبهه فرهنگی سیاسی با دشمنان مقابله کرد که این امر احتیاج به کار فرهنگی و استفاده از ذخیره عظیم دوران هشت سال دفاع مقدس دارد.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نقش شهیدان در پایداری انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و ابراز داشت: شهدا نقش بزرگ و تعیین کننده‌ای در انقلاب و برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند و باید هر سال و در هر مقطع زمانی مراسمی نظیر این گونه کنگره‌ها برگزار شود.
وی در مورد کنگره 23 هزار شهید استان‌های خراسان بیان داشت: ایثارگری‌های شهیدان نقش موثری در جامعه داشته است و با حرکت‌های مسئولان نیز تمام ابعاد آن قابل بیان نیست و نقش اصلی کنگره در این زمینه، زنده کردن روحیه ایثار و شهادت و ارزش‌های انقلاب اسلامی در جامعه است.
جعفری تاکید کرد: همین مسئله که از چندین سال قبل جرقه‌هایی در ذهن مسئولان ایجاد می‌شود و به فکر فرو می‌روند تا در جامعه کار موثر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه انجام شود بسیار مهم است اما هنوز برای انتقال ایثارگری شهیدان به جامعه راه طولانی در پیش است.
وی به حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کنگره شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: کنگره شهدا دارای پشتوانه و حمایت استانی، مردمی و حمایت دولت در استان‌ها است و سپاه نیز هر چه در توان خود داشته باشد، در کلیت این امور پشتیبانی می‌کند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
صبا منتظر منجي

خط مقدم در جنگ نرم، مجريان تربيتي در جامعه هستند:[لبخند] يعني زنان