برخورد سیاسی منجر به محرومیت ما از حضور در جشنواره خوارزمی شد

مسئول تیم MHU روباتیک ایران در گفتگو با خبرنگار علمی خبرگزاری فارس گفت: در مسابقات امسال جشنواره روباتیک خوارزمی برگزارکنندگان این جشنواره با رویکرد سیاسی منتسب به جریان فتنه از حضور دو تیم مطرح و نامدار آماده رقابت در جشنواره مسابقات روباتیک ممانعت به عمل آوردند.

وی در ادامه افزود: از مدت‌ها پیش یکی از داوران اصلی این دوره که از منتسبین به جریان فتنه بوده و عهده‌داری داوری تیم‌ها برای حضور در مسابقات روباتیک جشنواره خوارزی امسال را داشته با ایراد برخی از عقاید منتسب به جریان فتنه سعی در محروم‌سازی دو تیم MHU و امام جواد علیه‌السلام(2) داشته است.

یوسف پور با بیان اینکه دو تیم یاد شده از جمله تیم‌های نامدار و صاحب رتبه جهانی و داخلی بوده که متشکل از عده‌ای از جوانان نخبه و بسیجی کشور و سازنده روبات‌های فوتبالیست بوده‌اند افزود: باعث تعجب است که در مصاحبه به عمل آمده توسط داوران این دوره از مسئولین دو تیم یاد شده، این مصاحبه کاملاً موفقیت‌آمیز بوده و حاضران به سؤالات مطروحه به صورت مشروح و تفصیلی و با پاسخ‌هایی کاملاً صحیح جواب داده‌اند و به هیچ باور علمی نمی‌توان این محرومیت از مسابقات را توجیه نمود.

این نخبه علمی بسیجی در ادامه خاطرنشان کرد: در گفتگوی ما با استاد فرامرز دایمی لیدر بزرگ روباتیک ایران وی نیز با ابراز تعجب از این برخورد گزینشی با دو تیم یاد شده نسبت به اعمال‌نظر سلیقه‌ای داوران جشنواره روباتیک خوارزمی امسال ابراز شگفتی نمود.

لازم به ذکر است که مسابقات امسال جشنواره خوارزمی قرار است ساعت 8:30 دقیقه صبح امروز در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده و تیم‌های راه یافته به جشنواره که از سوی آموزش و پرورش و دانشگاه امیرکبیر به صورت مشترک برگزار می‌شود با یکدیگر به رقابت بپردازند.

/ 4 نظر / 10 بازدید
جواد آقايي

سلام نوشته ام تحت عنوان"نمي خواهم مختار باشم!!!!" منت بارانم كنيد با حضورتان. كربلا ببينمتان يا علي[گل]

mohammad hossein emamparast

سلام، یارانه‌ها که یاری نمیکنند، بنزین و گاز قیمتش سر به آسمان گذاشته، خارجیها هم که تحریممون کردند، با دنیا در افتادیم بخاطر نیروی هسته‌ای، نون هم که چند برابر شده، مردممون هم که هر روز دارند بخاطر بنزین قلابی سرطان شش میگیرند ، دنیا هم با ما در افتاده ، هر وقت هم که حرف می‌زنیم میگویند این همه بدبختیها در راه و برای اسلام است. اسلامی هم که رشد میکنه هر روز، سنّی است نه مال ما شیعه ها.‌ای امام کجایی که روز قضاوت نزدیک است. خودت رحم کن بر ما.

روزمره

باور نمي كنم... اين چه مدل خبر دادنه؟ كامل بگو ببينم چكار كردن كه محروم شدن؟

راحله

سلام میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) و هفته ی وحدت مبارک به روزم و منتظر حضور گرمتان سربلند و پیروز باشید...