گردان استشهادیون فدائیان اسلام

بسم الله القاصم الجبارین

اولین جلسه گردان استشهادیون « فدائیان اسلام » برگزار شد.

سلام و دورد به محضر تمامی عزیزان

دیروز چهارشنبه اولین جلسه گردان استشهادیون « نجم الثاقب » شامل هسته اولیه این مجموعه بر سر مزار شهید بزرگوار سید مجتبی نواب صفوی در وادی السلام قم  راس ساعت 2 برگزار شد.

جلسه به یاد شهید نواب صفوی و عشقی که ایشان به خواندن زیارت عاشورا داشت و همچنین ایام محرم حسینی ، با قرائت زیارت عاشورا آغاز شد ، در ادامه یکی از برادران صحبتی در مورد انگیزه ،

اهداف ، برنامه ها ، اصول کلی و مباحث دیگر سیاسی ارائه دادند که مشخص کننده سمت و سوی کلی و جهت گیری این مجموعه بود ، در ادامه  بار دیگر بر روی اسم گردان استشهادیون صحبت شد و توافق شد با توجه به اینکه اولین جلسه استشهادیون بر سر مزار شهید نواب صفوی برگزار گردیده و همچنین حرمت شکنی منافقان که اینک اصول اساسی اسلام و انقلاب مانند شعائر دین چون عاشورا و تاسوعای حسینی و اصل ولایت فقیه و جمهوری اسلامی را هدف گرفته اند ، نام مجموعه به نام « فدائیان اسلام» تغییر یابد ، تا هم تداعی کننده از جان گذشتگی اعضا برای رسیدن به هدف مقدس باشد و هم در برگیرنده چرایی این فداکاری و ایثار که حفاظت از اسلام ناب و انقلاب اسلامی می باشد .

در ادامه با نظر و رای عزیزان فردی بعنوان مسئول گردان استشهادیون انتخاب شد و پی گیری و برنامه ریزی کاری مجموعه برای آینده به ایشان محول گردید.

طرح چند مسئله مهم :

1- برای ما حرف اول و آخر را ولایت می زند و لاغیر و البته ما خود را مانند تک تک افراد این جامعه می دانیم و برای اجرای برنامه های خود انتظار دستور یا منع اختصاصی و جداگانه ولائی را نداریم بلکه ،  روند تحولات آینده اگر به سمتی رفت که ولی امر مسلمین عموم جامعه را به صبر و آرامش دعوت فرمود ما نیز مطیع بوده و اطاعت امر کرده و برنامه های گردان استشهادیون را تا اطلاع ثانوی مسکوت خواهیم گذاشت ، اما اگر تحولات آینده به سمت و سوی بحران بیشتر و هرج و مرج  و عدم برخورد قاطع با سران فتنه و آزادی و فتنه انگیزی بیشتر آنها پیش رفت و این دجالان هر روز بیشتر از دیروز به آتش آشوب و بلوا دامن زدند و قوه قضائیه هم به بهانه های واهی و ... برخورد قاطعی ننمود و مقام معظم رهبری(مدظله) نیز فرمایش خاصی مبنی بر لزوم بازگشت آرامش به جامعه نداشتند و سکوت فرمودند ، آنگاه ما با قاطعیت وارد عمل خواهیم شد و در جلسات آتی ضمن مشخص کردن افراد و سران فتنه برای نابودی آنها اقدام خواهیم کرد ، باز تاکید می شود که این امر تنها در صورتی است که اوضاع و تحولات آن گونه که عرض شد پیش برود و الا در صورت برخورد قانونی قوه قضائیه یا دعوت رهبری عزیز به آرامش ، برنامه های استشهادیون تا اطلاع ثانوی ملغی خواهد شد.

2- بعضی سایتهای خبری نادانسته یا با اهداف پلید اقدام به انتشار بخش هایی از بیانیه اعلام موجودیت استشهادیون نموده و اصل کلی این مجموعه را که  تبعیت از ولایت فقیه باشد را حذف نموده اند ، بار دیگر تاکید می شود که تمام اعضا این مجموعه از جان و دل مطیع رهبری عزیز بوده و آنها با این اقدام خود را ذوالفقار از نیام کشیده شده و غیر رسمی رهبری عزیز می دانند.

3- بار دیگر تاکید می شود که ما با هیچ یک از اعضا کوچک و بزرگ منافقین و فریب خوردگان کاری نداریم و روی سخن و انتقام سخت ما تنها شامل سران فتنه خواهند بود.

4- قطعاً مسئولان قوه قضائیه با اهمال و سستی خود اصلی ترین مسئول وخامت اوضاع خواهند بود ، ما اصلا دوست نداریم قانون شکنی کنیم(هرچند بند میم وصیت نامه امام عزیز برای ما عین قانون است) اما اگر مسئولان امر به وظیفه انقلابی ، دینی و قانونی خود عمل نکنند ، بدون ذره ای تردید قاطعانه وارد عمل خواهیم شد و ریشه فتنه  را خواهیم خشکاند ، بر همگان آشکار است که عدم برخورد با سران فتنه موجب گستاخی بیشتر آنها شده و قطعاً اقدامات و توهین های بعدی آنها شدیدتر خواهد بود.

5-ممکن است سرویسهای جاسوسی دشمن پیش دستی نموده و برای آتش افروزی ضمن ترور سران فتنه و انداختن مسئولیت آن بر گردن گروههای انقلابی ، موجبات درگیری و اغتشاش بیشتر را فراهم کنند که به مسئولان قضائی توصیه می شود برای جلوگیری از وقوع این امر زودتر وارد عمل شده و ضمن دستگیری و محاکمه عوامل اصلی، زمینه بروز این دسیسه های خطرناک را از بین ببرند.

6- قطعاً روند کلی امور به سمت شدت یافتن بیشتر درگیریها پیش می رود همانگونه که در طی 7 ماه گذشته این گونه بوده است ، در واقع ما اعتقاد  داریم که در این برهه از انقلاب یا منافقین و مافیای زر و زور و تزویر باید بماند یا اسلام انقلابی و هیچ یک نیز کوتاه نخواهد آمد ، پس پیش بینی می شود که روند پیچیده امور به سمت درگیری بیشتر پیش خواهد رفت و البته چون طرفداران اسلام آمریکایی به شدت با بحران مقبولیت روبرو شده و پایگاه اجتماعی خود را از دست داده اند به احتمال قوی به سمت رادیکال کردن فضا و گسترش حرکات افراطی و احتمالا اقدامات تروریستی برای تحت فشار قرار دادن نظام پیش خواهند رفت که در این مورد انشاالله در پست دیگری صحبت خواهیم کرد.

۷- برخی از عزیزان ما را دعوت به صبر و آرامش نموده و قوه قضائیه را در حال پیگیری کردن ایم مسئله می دانند در حالی که همه می دانیم مسئولان قوه قضائیه پرونده سیاهی در زمینه برخورد با دانه درشتها و مفاسد اقتصادی دارند در حالی که برخورد قاطعانه با سران فتنه بسیار سخت تر و پیچیده تر از پرونده های خاک خورده مفاسد اقتصادی است و مگر مقام عظمای ولایت بارها و بارها بر لزوم برخورد قاطعانه با این امور ننمودند؟ پس چه شد و چرا اقدامی صورت نگرفت ؟ عزیزانی که فکر می کنند آقا در صورت لزوم خود دستورات لازم جهت برخورد با سران فتنه صادر خواهند کرد توجه داشته باشند که اولا کارها در اکثر موارد باید از مجاری قانونی خویش پیگیری شده و پیش برود و دوم اینکه سستی و عدم قاطعیت و پرونده سیاه دستگاه قضائی راه را برای هرگونه دستور معظم له برای برخورد قاطع می بندد.

۸- لازم به تذکر است عضو گیری گردان استشهادیون همچنان ادامه دارد و دهها نفر از سراسر کشور تا کنون برای این امر مقدس اعلام آمادگی کرده اند.

آدرس وبلاگ http://ashora-1388.blogfa.com/

رهسپاریم با ولایت تا شهادت  /  طهورا

/ 2 نظر / 7 بازدید