فرار یک دانشجوی مبارز پلی تکنیک با لباس زنانه!

مجید توکلی که پیشتر به اتهام انتشار نشریات موهن در دانشگاه امیرکبیر دستگیر شده بود، این بار بعد از هتاکی نسبت به نظام در دانشگاه در حالی که با لباس زنانه قصد فرار از دانشگاه را داشت، دستگیر شد.

به گزارش رجانیوز خردادماه سال 85 بود که داستان نشریات موهن دانشگاه امیرکبیر به سوژه اصلی رسانه های کشور تبدیل شد. سه نشریه به طور همزمان مطالب یکسانی را در اهانت به مقدسات منتشر کرده بودند. مجید توکلی مدیر مسئولی نشریه "خط صفر" یکی از این سه نشریه موهن را عهده دار بود.

توکلی که چند سال پس از انتشار نشریات موهن ، و محکومیت در دادگاه، پا به دانشگاه امیرکبیر گذاشته بود، در میان اغتشاشگران حاضر شد تا در میان اغتشاگران برای بار دیگر باب اهانت به نظام و مقدسات را بگشاید.

این دانشجوی مبارز! که عکسش در بسیاری از تجمعات دانشجویی افراطیون به عنوان نماد مقاومت جنبش دانشجویی در میان تجمع کنندگان توزیع می‌شد، امروز و پس از آنکه به ایراد یک سخنرانی ساختار شکنانه و سراسر اهانت پرداخت، در حالی که حضور دانشجویان حزب اللهی و متعهد را پررنگ تر از همیشه دید احساس خطر کرده و با حضور در دستشویی این دانشگاه ضمن تراشیدن صورت خود و انجام آرایش زنانه، مانتو به تن کرده و با به سرکردن مقنعه و چادر و در دست داشتن کیف زنانه قصد فرار از دانشگاه را داشت، که توسط مامورین انتظامی دستگیر شد.

گفتنی است توکلی از جمله عوامل توهین های بی سابقه به مقدسات در نشریات دانشجویی بود. بانیان این نشریات همه را دعوت به همراهی کرده بودند:«دموکراسی و آزادی بدون هزینه به دست نمی‌‌آید و البته در هر فرصتی هم محقق نمی‌شود(!) زمان آن اکنون است و فردا بسیار دیر است باید برخاست و قداست‌های تصنعی(!) و مقدسات مردم‌فریب را ساقط کرد.» این جملات در قالب مقاله ای با عنوان "هیچ کس مقدس نیست!" برای فراهم کردن یک فضای اعتراض عمومی منتشر شده بودند.

در مقاله "هیچ کس مقدس نیست!" نوید پیروزی قریب الوقوع داده شده بود: «دانشگاه در فضایی ملتهب به سر می‌برد ظاهراً دیگر فرصتی باقی نمانده تا حاکمیت دین‌زده(!)بتواند دانشجویان را منفعل سازد. اندک اندک به زمان آرزوی دیرینه خود نزدیک می‌شویم.»

حمله به اهل بیت نیز دستمایه ای بود برای حمله به رهبریت نظام. در لا به لای مقالات جملاتی دیده می شد که هر انسان آزاده ای از بیان آن شرم می کرد.

منبع : رجا نیوز   http://www.rajanews.com/detail.asp?id=40924

 

خبر تکمیلی :

عکسهای این دانشجوی پیرو بنی صدر را ببینید

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=40988

/ 5 نظر / 8 بازدید
پارسا

جمهوری اسلامی ، نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر ((امام خمینی (ره))) آنوقت یک عده مزدور آمریکایی امروز شعار میدادند : استقلال آزادی جمهوری ایرانی !!! و جالب استکه لیدرشان آخر سر با لباس زنانه " مثل بنی صدر خائن" قصد فرار میکند . همین ذلت برای این اموی های لجنی بس است.

مسعود سوری

امروز هم دوستان سبز در جواب منطق قوی بچه حزب اللهی چیزی جزء آتش زدن سطل زباله نداشتند ماشاالله حزب الله

بهشت دختران یاس

تمام لذت عمرم همين است كه مولايم اميرالمؤمنين است غديرفقط براي ديروز و امروزنيست بلكه تادورترين فرداها رازير پرچم بلند خود گرفته است، غديررا بايد روز ضمانت وبيمه ابدي اسلام ناميد،وبراي اين مهم شادي راه انداخت. عیدتون مبارک مطالب و وبلاگ خوبی داری کارتو ادامه بده منتظر نگاه پر مهر شما هستم بهشت دختران یاس قدمگاه نگاه شماست [گل][گل][گل][گل][گل]

شمع سوخته

به نام سلام درود بر طهورا مقاله کامل فراماسونری به صورت PDF رو دانلود کردم و از شدت ذوق و تحیر پرینت و صحافیش کردم! حدود 300 صفحه شد. کتابش بازار نیومده؟ خداقوت [گل]

نتیجه

شما اگر احساس می کنید که موافق بیان آزاد هستید و از نطرات مخالف نمی ترسید چرا اجازه انتشار آزاد نظارات دوستان را نمی دهید . اینطور کرده اید که از بین 1000 نظر 4 نظر را که موافق با افکار اشتباه خودتان است تایید کنید ؟ که چه شود؟ مثلاَ بگویید همه به افکار خنده دار شما موافقند؟ لطفاَ نظریات مخالف با خود را هم انتقال دهید . مخالف هم حق اظهار نظر دارد ... موفق باشید