برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد

حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی خطیب موقت نمازجمعه امروز تهران 

 در بخش دیگری از خطبه دوم نمازجمعه امروز تهران در خصوص روز 16 آذر و گرامیداشت روز دانشجو خاطرنشان کرد: روز دانشجو تجدید خاطره مقابله دانشجویان آن دوران با حضور نیکسون بود که یک حرکت ضداستکباری و ضد آمریکایی بود.

صدیقی در ادامه تصریح کرد: این روز را ملت و دانشجویان ایران به صورت یک کلاس و یک امر نمادین تاکنون گرامی داشتند و امسال نیز با همه امیدهایی که دشمنان بسته بودند و حرکات برخی از افراد غافل و ناآگاه که متاسفانه در یک مسیر لجاجت قرار گرفتند و با ملت عظیم، انقلاب ریشه‌‌دار، ولایت مستحکم تحت عنایت امام عصر(عج) مقابله می‌کنند، اما بحمدالله دیدیم که دانشگاه‌ها حمایت جانانه را از روند گذشته ضد استکباری و آمریکایی نشان دادند.

وی با اشاره به اینکه من مطمئن هستم برخی از جوانانی که امروز فریب خورده و گرفتار احساسات شده‌اند به نزد ملت بازخواهند گشت، تاکید کرد: این جوانان فرزندان ما هستند اما گرفتار احساسات آنی شده‌اند، همان طور که زهیر روزی در لشکر معاویه و در مقابل حضرت علی(ع) در جنگ صفین حضور یافت اما با فطرت پاک خود در کنار امام حسین(ع) در کربلا به شهادت رسید.

خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: عظمت اتحاد، صلابت ملت، آهنگ حسینی ملت و استمرار حرکت مخلصانه امام(ره) و شهدا مطمئنا این جوانان فریب‌خورده را تحت تاثیر قرار خواهد داد و آنها بالاخره به آغوش ملت باز خواهند گشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.

وزیر اطلاعات در جمع طلاب مدرسه فیضیه:
متاسفانه سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی در راستای بیانیه های سران فتنه بود/ آقازاده‌ها لطمه‌های جدی به نظام وارد کرده‌اند
* عدالت در سایه ولایت محقق می‌شود
* فتنه اخیر همچون کوه بزرگ یخی و شناور در آب‌های اقیانوس است
* آقازاده‌ها لطمه‌های جدی به نظام وارد کرده‌اند
* برخی خواص در فضای وهم‌آلود فتنه سقوط کردند
* با دستگیری برخی افراد برای دشمنان اسطوره‌سازی نمی‌کنیم
* جهت‌گیری دولت در مسیر منویات رهبری است
متن کامل دو خبر :
/ 3 نظر / 9 بازدید
طهورا منتظر منجی

سلام قولا من رب الرحیم این نوشته دکتر شریعتی را بسیار دوست دارم که وصف حال است " آنانکه رفتند کاری حسینی کردند ؛ اینان که مانده اند باید زینبی باشند وگرنه یزیدی اند! " امروز عده ای فریاد " یا حسین ....." سر میدهند درحالیکه با یزیدیان زمان دمخور شده اند و به سپاه عمر سعد آب رسانی میکنند. باید به انها یاد آور شد " با حسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولی / یا حسین گفتن کجا و با حسین بودن کجا " امام حسین (ع) و حماسه حسینی بیش از آنکه نیاز به " یاحسین " گو داشته باشد ؛ نیاز به "باحسین" بودن دارد و این میسر نیست مگر به شعور و شناخت حقیقت پیام عاشورا و حماسه حسینی . یا علی

مسعود سوری

سلام وزیر اطلاعات در جمع طلاب گفت طرز تفکر هاشمی این است که اگر مردم استقبال از رهبری ندارند رهبری باید کنار بکشد

مسعود سوری

شعار ایت الله نوری همدانی خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است