خواست ملت‌ایران نجات مردم آمریکا از زورگویی‌ دولت غیردموکراتیک آن است

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در ادامه سخنان خود در جمع مردم شهرکرد با اشاره به کارشکنی‌های دولت آمریکا در قبال ملت ایران خاطرنشان کرد: این یک هدایت الهی است که تمام برنامه‌های ضد بشری دنیا و تمام جنایت‌ها و خونریزی‌های تحت نظر دولت آمریکا صورت می‌گیرد اما تنها امروز مدعی ملت ما شدند.
احمدی نژاد افزود: این اقدام آنها ما را بر آن داشت که از این به بعد یک ماموریت جهانی دیگر را به ماموریت‌های خود اضافه کنیم چرا که امروز خشن‌ترین دیکتاتوری‌های علیه ملت آمریکا اعمال می‌شود و مردم این کشور تحت سنگین‌تر خفقان‌ها، عدم آزادی مطبوعات در ارائه جنایت‌های اسرائیل و آمریکا قرار دارند و مردم این کشور اجازه ندارند تا آزادانه در مقابل این جنایت‌ها تظاهرات کنند.
وی افزود: 80 میلیون نفر از مردم آمریکا در فقر زندگی می‌کنند و این در حالی است که برخی افراد این کشور هزاران میلیارد دلار ثروت ملت‌ها را غارت کرد. به دولت این کشور می‌گوییم به جای آنکه به فکر ملت ایران باشید به فکر ملت خودتان باشید.
رئیس جمهور تصریح کرد: اعلام می‌کنیم از این به بعد یکی از خواسته‌های اصلی ملت ایران نجات مردم آمریکا از دولت غیر دموکراتیک و زور گوی این کشور خواهد بود.
احمدی نژاد ادامه داد: ملت ایران همینطور صحبت نمی‌کند اول بررسی می‌کند و اگر روزی موضوعی را اعلام کرد تا آخر ایستاده و آن را محقق می‌سازد.
وی خطاب به کشورهای زورگوی دنیا تاکید کرد: این شما هستید که به ما احتیاج دارید. طی چند سال اخیر ثروت ما و پول ملت ایران در بانک‌های اروپایی بود و بعد برای اجرای پروژه وقتی مدیران ما به آنها مراجعه می‌کردند تا وام بگیرند آنها از این موضوع خودداری کرده و شرط‌های سیاسی و اقتصادی را می‌خواستند به ملت ما تحمیل کنند.
رئیس جمهور ادامه داد: اخیرا هم اعلام کردند چون قطعنامه علیه ملت ایران صادر شده است نمی‌توانیم به شما وام بدهیم.
احمدی نژاد اظهار داشت: پول ملت ایران دست آنها است و با این پول ثروت اندوزی می‌کنند و بعد به ما وام نمی‌دهند در حقیقت آنها پول ما را برای خواسته‌های خود به گروگان گرفتند.
وی با اشاره به قرار داد بزرگ نفتی که روز گذشته در عسلویه صورت گرفت اظهار داشت: اتفاق دیروز تاکید داشت که این معامله ظالمانه باید به هم خورده و پول ملت ایران در خدمت سازندگی کشور خودمان قرار بگیرد.
رئیس جمهور با بیان اینکه ما نباید دست خود را جلوی انسان‌های پست دراز کنیم، افزود: پول ملت ایران به جای اینکه در خدمت ساخت اروپا باشد باید در خدمت سازندگی کشور خودمان قرار بگیرد.
احمدی نژاد خاطرنشان کرد: برای اجرای یک فاز از پارس جنوبی 6 سال مذاکره کردند اما در آخر آنها اعلام کردند که این طرح را اجرا نمی‌کنند بنابراین ما خودمان جلسه گذاشته توانمندی‌های کشور را بررسی کردیم و پس از بسیج توانمندی‌های دیدیم که خودمان بهتر می‌توانیم این کار را انجام دهیم.
وی افزود: بنابراین تصمیم گرفتیم روی پای خودمان بایستیم و امروز به آنها می‌گویم که اگر از ایران رفتید تا 100 ساله سیاه دیگر هم بر‌نگردید.
رئیس جمهور اضافه کرد: ما به این کشورها هیچ احتیاجی نداریم و به آنها می‌گویم اگر برگشتید و پس از عذر خواهی از ملت ایران با قیمت و فن آوری مناسب و نیز در رقابت با متخصصین ایرانی کاری گیرتان آمد انجام دهید و در غیر این صورت ما هیچ احتیاجی به شما نخواهیم داشت.
احمدی نژاد با بیان اینکه در روز گذشته قرار داد تمام فاز‌های پارس جنوبی را امضا کردیم آن را یکی از بزرگترین قراردادهای نفتی کشور دانست و افزود: با حدود 21 هزار میلیارد تومان در این قرار داد برای 100 هزار نفر ایجاد شغل شده است.
ریس جمهور مردم شهرکرد و عشایر منطقه را در کنار ملت ایران یک ملت اسلامی، مومن، در راه خدا و با یاد خدا دانست و تاکید کرد: تا زمانی که ملت ایران در این مسیر حرکت می‌کنند پیروزند و به فضل خدا ملت ما هیچ گاه طعم شکست را نخواهد چشید.
احمدی‌نژاد یکی از مهمترین کارهای دولت در داخل را ساخت کشور دانست و افزود: تمام این بازی‌ها برای آن است که در مقابل حرکت شتابان ملت برای ساخت ایران مانع ایجاد کرده و وقت دولت و ملت را به خود اختصاص دهند.
وی تصریح کرد: دشمن از بمب نمی‌ترسد بلکه از ساختن ایران اسلامی می‌ترسد و ما باید کشورمان را در پایه توانمندی‌های ملت خودمان بسازیم.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ما برای ساخت ایران هیچ نیازی به دولت‌های زیاده خواه نداریم، اظهار داشت: دولت برنامه های گسترده‌ای برای اصلاح اساسی اقتصاد تنظیم کرده است و به لطف خدا به زودی و در اوایل نیمه دوم سال طرح بزرگ هدفمند کردن یارانه‌ها اجرا خواهد شد.
احمدی نژاد ضمن تشکر از تمام ملت ایران که در اجرای این طرح دولت را یاری کرده‌اند، افزود: تمام کسانی که ثبت نام کردند می‌توانند با باز کردن حساب بانکی یارانه خود را از دولت دریافت کنند اما برخی افراد در کشور به لطف الهی نیازی به این کمک دولت ندارند و ما از آنها می‌خواهیم که در این مرحله اجازه دهند منابع بیشتری در اختیار دولت قرار بگیرد تا بتواند فاصله‌ها را بردارد.
وی عنوان کرد: در کشور ما برخی خانواده‌ها درآمدی معادل ماهیانه 15، 20 یا 50 میلیون تومان دارند اما برخی خانواده‌ها از درآمد کمتری برخوردارند که اگر خانواده‌های متمکن از دریافت یارانه‌ها انصراف دهند می‌توان با سرعت بیشتری این طرح را به پیش برند.
رئیس جمهور اصلاح وضعیت مالیاتی کشور را نیز از دیگر برنامه‌های دولت عنوان کرد و گفت: اگر مالیات به درستی و عادلانه اخذ شود دیگر نیازی نیست که بخش مهمی از پول نفت را که یک ثروت ملی است به جای سرمایه گذاری مصرف کرده و هزینه پرسنلی دهیم.
احمدی نژاد افزود: مقررات مالیاتی ما طوری است که این مالیات عادلانه گرفته نمی‌شود اما دولت برنامه‌ای دارد که به زودی و با سرعت، تمام فعل و انفعالات گسترده‌ مالی و اقتصادی شفاف شده و مالیات‌ها عادلانه اخذ شود.
وی همچنین یکی دیگر از مهمترین برنامه های دولت را تلاش برای ایجاد اشتغال و ریشه کن کردن بیکاری جوانان عنوان کرد و افزود: در این زمینه کارهای زیادی صورت گرفته و در استان چهار محال و بختیاری هم پروژه‌های بزرگی افتتاح شده است اما هنوز متاسفانه جمع زیادی از جوانان از مشکل بیکاری رنج می‌برند که ما به دنبال حل این معضل هستیم و انشاء الله امروز چند مصوبه مخصوص استان چهار محال و بختیاری در دولت تصویب خواهد شد.
رئیس جمهور همچنین به موضوع مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: در زمینه حل مشکل مسکن نیز کارهایی شده اما ما باید به جایی برسیم که نه تنها موضوع مسکن از دغدغه خاطر جوانان بیرون رود بلکه قیمت آن آنقدر مناسب باشد که هر زوج جوان در ابتدای زندگی بتوانند از یک مسکن مناسب برخوردار شود.
احمدی نژاد همچنین به راه آهن استان به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های دولت در چهار محال و بختیاری اشاره کرد و افزود: این امر یک پروژه بسیار بزرگ، پر خرج، تاریخی و متحول کننده است که دولت در این خصوص با تلاش فراوان و همت زیاد مشغول کار است.
وی در پایان با بیان اینکه امشب در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی استانی مسائل دیگری را برای مردم بازگو خواهم کرد، ادامه داد: صدا و سیمای استان هم می‌تواند تمام مصوبات و اقدامات دولت در سفر استانی را برای مردم منعکس کند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
باز باران

سلام دوست عزیز اگر یادتان بود و باران گرفت دعایی به حال بیابان کنید یاعلی[گل]

mojtabah

سلام، آقای احمدی‌نژاد، دلار ۱۸۰۰ تومن، تورم بالای ۴۰ درصد و بیکاری سرسام آور را کاغذی خواندند. مخالفین را فتنه حشره‌ها و حالا حتی سردار ما حسین علایی را گمراه اعلام کردند. همه اینها در حالی‌ که فامیلهای آقا هر روز به طریقی از مردم و بیت المال دزدی میکنند و امام زمان و امام خامنه‌ای را جواز دزدیهای خود قرار داده‌اند. یک بار دیگر ما بسیجی‌ها دولت کثیف و بی‌ عدالت را سرنگون خواهیم کرد.