مردم دیگر به هیچ منافقی اجازه حضور در قم را نمی دهند

 

تجمع اعتراضی مردم قم در واکنش به هتک حرمت های صورت گرفته توسط حامیان موسوی در جریان برنامه تشییع آیت الله منتظری، در روز سوم خود نیز ادامه داشت و امروز مردم خشمگین قم با حرکت به سمت بیت آیت الله نوری همدانی از ایشان به دلیل اتخاذ مواضع انقلابی در ماه های اخیر و خصوصا روز گذشته تقدیر کردند.

مردم با اجتماع در مقابل بیت قدیمی امام راحل(ره) و با در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تصاویر امام و رهبری و با سردادن شعارهایی همچون ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، خامنه ای کوثر است، دشمن او ابتر است، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن و دیگر شعارهای انقلابی ضمن تجدید پیمان با آرمان های بلند انقلاب و امام راحل(ره) حمایت همه جانبه خود را از ولی امر مسلمین، حضرت آیت الله خامنه ای اعلام کردند.

راهپیمایان که در میان آنان جمع کثیری از بانوان نیز حضور داشتند با عبور از خیابان معلم ، خیابان شهدا، و صفاییه در مقابل بیت حضرت آیت الله نوری همدانی تجمع کرده و حمایت خود را از مواضع این مرجع تقلید اعلام کردند.

حاضران همچنین با سردادن شعارهایی از قبیل مرجع تقلید ما تشکر تشکر، از سخنان روشنگرانه و مواضع مقتدرانه حضرت آیت الله نوری همدانی در حمایت از نظام و ولایت فقیه و همچنین محکومیت اقدامات ساختار شکنانه اخیر قدردانی کردند.

آیت الله نوری همدانی نیز با حضور در جمع مردم و طلاب قم، به این حرکت مردم قم پاسخ دادند.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی همیشه پویا و قدرتمند باقی خواهد ماند، خاطرنشان کرد: این نظام حلقه اتصال عاشورا به ظهور حضرت مهدی (عج) است و ما به کسانی که به خیال خودشان فکر می‌کنند می‌توانند ضربه‌ای به این نظام وارد کنند نصیحت می‌کنیم، تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند، شما راه به جایی نخواهید برد و این جنبش‌ها برای شما کاری نخواهد کرد.

وی گفت: ما خوبی شما را می‌خواهیم، می‌دانیم راه شما بیگانه است، از غرش حر در عاشورا درس بگیرید، خیر و صلاح شما در این است که بین مردم برگردید.

استاد حوزه علمیه قم اظهار داشت: شعار علیه ولایت در قم برای شما سنگین است، اینجا دیگر منافقین نمی‌توانند به ولایت ناسزا بگویند، امروز مردم تمام ایران بیدار شده‌اند و کسی که در ایران بخواهد قدم کج بردارد، جایی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه این اتفاقات یک امتحان بود، بیان داشت: بسیاری از حرف‌هایی که زده شد مورد حمایت سران آنها نیست و افرادی در این میان سوءاستفاده کرده‌اند، ولی ما در مقابل این اقدامات محکم ایستاده‌ایم.

/ 1 نظر / 9 بازدید
نرگس منتظر

سلام. خدا لعنتشان کند که از همه اتفاقات می خواهندبه نفع خودشان بهره برداری کنند.[عصبانی]