شهید سعادت آباد

بسم الرّب الشهداء و الصدیقین 

شهید حسین غلام کبیری

 

هیچ چیزت با بقیه فرق نداشت. نه سنگ قبرت، نه عکست... ما دنبال آنهایی می‌گشتیم که تاریخ شهادتشان 24/11 بود. آنها که سالگرد شهادتشان بود و از شلوغی بهشت زهرا و گلهای تازه و سنگهای خیسشان میشد پیدایشان کرد. تو صدایمان کردی. میان آن همه شبیه خودت. تاریخ شهادتت 25/3/88 بود. سعادت آباد. گلهای تازه روی مزارت هم به خاطر سالگردت نبود، به خاطر این بود که هنوز سالت نشده و حتما داغت آنقدر تازه هست که زود به زود به زیارتت می‌‌آیند.

25/3/88 سعادت آباد چه خبر بود که تو شهید شده‌ای؟ اصلا تو آنجا چه کار ‌می‌کردی؟

صدا و سیما که تازه همین چند روز پیش حرفهای امام را پخش کرد که «اگر اشخاصی بدون مجوز وزارت کشور اقدام به تجمع کنند بر همه واجب است با آنها برخورد کنند.»

چرا صبر نکردی محسن رضایی و سایر آقایان با نامه نگاری‌هایشان آرامش را به کشور بازگردانند.

چرا صبر نکردی خداجویی اراذل را در روز عاشورا ببینی؟

چرا صبر نکردی علی مطهری پیام بدهد که مردم در روز 22 بهمن با هم برادرانه رفتار کنند؟! ‌راستش را بگو. به هوای کیک و ساندیس رفته بودی؟ سکه؟ پول نقد؟ هر چه بوده نوش جانت. آنقدر حلال بوده که با آن یک قبر وسط قطعه 55 برای خودت دست و پا کرده‌ای و همسایه دیوار به دیوار شهدا شده‌ای.

ما ماهواره نداریم ، اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر هم نداریم. اما آنقدر برای ندا و ترانه وسهراب و ... فیلم و کلیپ و عکس دیده ‌ام که همه‌‌شان را می‌شناسم. تو را ولی هیچ کس نمی‌شناسد. علی مطهری راست می‌گوید. از بس شما به اندازه کافی مدافع دارید. راست می‌گوید. همه آنها که در آن قطعه بهشت زهرا خوابیده اند به اندازه کافی مدافع دارند. شما که خونتان از سید الشهدا رنگین تر نیست. خود حضرت هم منتظر این الطالب بدم المقتول است.

بگذار برای ندا و ترانه، بی بی سی و مریم رجوی ختم بگیرند. بگذار خواص حرف زیادی بزنند و بگویند از بیانیه ها و توصیه‌‌هایشان به سران نفاق است که 22 بهمن هیچ درگیری نشد. اصلا کسی با نماد سبز نبود که بخواهد درگیری بشود. ما که می دانیم باز هم خون شهدا بود که این نظام را حفظ کرد. باز هم غیرت شما شهدا بود که  این آقایان می‌توانند با لباسهای روحانیتشان راه بروند.  

بضاعت ما همین قدر است. همین چند مگابایت که امپریالیزم به ما روا داشته. امام گفت شهید نظر می‌کند به وجه الله. برای همین ما هم عافیت طلبانه  شما را رها کردیم تا خلوتتان به هم نخورد.

ما عرضه نداریم عکس شماها را پیراهن عثمان کنیم و در راهپیمایی ها دست بگیریم. ما لیاقت نداریم بیاییم منزل مادرانتان و به آنها سرسلامتی بدهیم..

بضاعت ما همین وبلاگ است تا نام و یاد شما را زنده نگه داریم.

برای شادی روح شهید حسین غلام کبیری و همه شهدای مظلوم  این فتنه:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم....

منبع مطلب:وبلاگ سبز شریف

به نقل از وبلاگ ساحلhttp://sahel69.blogfa.com/

/ 13 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انتظار

سلام خیلی وقته بهم سر نمی زنید مطالبتون مثل همیشه خوب بود منتظر حضور سبزتون هستم به روزم

نسیم

سلام. خسته نباشید. اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم[گل]

جواد آقایی

تصميم نداشتم مطلب جديدي بگزارم اما چند شب پیش سايتهاي بالاترين و جرس و .... به هوادرانشان توصيه كردند كه به "قطعه۲۶" بروند و حسین عزيز را فحش باران كنند و هرچه لياقت خودشان بود به او نسبت دهند. حالا نوشته ام کربلا ببینمتان یا علی[گل]

محمد

سلام راستش تا به حال برای کسی نظر نذاشتم.اما وبلاگ شما بی نظیر مخصوصا مداحی وبلاگ. خواهش می کنم اگه امکان داره برای دانلود بذارش. متشکر

جواد آقایی

جان امانتیست که باید به جانان رساند. اگر خود ندادی خواهند ستاند. فاصله مرگ و شهادت همین خیانت است. دعاکنید خائن نباشیم. به عنوان آخرین مطلب سال 88 در خدمتم کربلا ببینمتان یا علی[گل]

معین

مردود شدن هم عالمی داره .... تو به خودت چه نمره ای میدی؟ به روزم!

محمد - بچه محل حسين (خيابون شهادت)

خدا رحمتش كنه! فرقش با محسن روح الاميني اينه كه محسن باباش رفيق محسن رضاييه! حسين باباش يه كارگر، كارمند يا هر كس ديگري كه زير اين آسمون بلند دستش به جايي بند نبوده و نيست جز درگاه خداوند متعال. محسن روح الاميني يا حسين غلام كبيري هر دوتاشون فرزندان اين ملت بودند. بزرگان يا به عبارت ديگر نخبگاني توي سطوح بالاي جامعه!!!، (همون سطوحي كه امثال باباي محسن و بالاتر مثل رضايي و كروبي و موسوي هستند) نشستند مملكت رو بهم زدند و فكر اين رو نكردند كه بزرگي به عقل بزرگ است، نه اسم بزرگ. كوچكتر ها مثل باباي حسين و خود حسين براي آروم كردن گند بزرگترها احساس مسووليت كردند. احساس مسووليتي كه موسوي و كروبي و امثال اونها هنوز نكردند. --- پ.ن : شايد محسن بخاطر نزديكي به بزرگان كم عقل، رسانه اي شد و حسين بخاطر نزديكي با بزرگان آسمان (كه در زمين گمنامند) گمنام ماند.

باز باران

بهارتان بهارتر از بهار ! چه خوش گفت آن که گفت بهار می آید تا بر شما مبارک شود که مبارک شمایید ... پس سبز مانید به حق بهار و آل بهار عیدتان مبارک ان‌شاء‌الله كربلا یاعلی[گل]

بسمه تعالی با وجودیکه این حقیر نه تنها طرفدار جنبش سیز نیستم بلکه به آن انتقاد هم دارم اما اصلا کار شما درعکسهای آقای موسوی و مقایسه عکسهای قبل و بعد از انتخاب ایشان کار صحیحی نیست اکثریت ایرانیان همینطور بودند شما آلبوم های خانوادگی خود را که ببینید و عکس والدین یا خاله ها ها و عمه ها و یا عوها و دایی هاو.. مقایسه کنید با قبل و بعد انقلاب همین است تازه آقای موسوی آن موقع همین نقش فعلی آقای احمدی نژاد را داشت حالا اگر اشتباهی کرد باید به سرچشمه اشتباهات برسیم