خردسالان فلسطینی حق سبزها را بدهید!

اکبر گنجی اصلاح طلب سابق، نماینده  سبز در آمریکا

CIMG2811

خانم گوگوش و  سبز

1225

 

این هم ارتباط  سبز با اسرائیل!

8222_151769899296_636849296_2423119_5509813_n

8222_151769909296_636849296_2423121_1585600_nدو عکس بالا مربوط است به آقای حسین دهباشی در سایت فیس بوک: تجمع  سبز در اعتراض به حضور احمدی نژاد در آمریکا

منبع مطالب و عکسها وبلاگ 22 خرداد http://22kh1388.blogfa.com/post-56.aspx 

البته با کمی دستکاری

 

 

کودک فلسطینی

 این کودک فلسطینی یک تروریست بیش نمیباشد! او با بی شرمی تمام، حق آشوبگران سبز را خورده است و اسرائیلی های بشردوست، برای حمایت از حق سبزی های مظلوم، اینجوری سرتاپایش را خونین و مالین کرده اند!

اصلاً مرگ بر همه کودکان فلسطینی از نوزاد یک روزه تا بچه های دبستانی که با صهیونیستهای مظلوم و با غاصبان کشورشان، سر دشمنی دارند. درود بر همه آنهائی که با این کودک دشمنند. من مانده ام که آخر این جماعت چگونه رویشان می شود در خیابان راه بیفتند و شعار بدهند: نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران؟ یعنی خبر ندارند که غزه سالهاست در محاصره میباشد و هیچ کمکی به مردم مظلوم آن نمیرسد؟ خدایا فغان از وقتی که آدمی با وجدان خودش لج میکند . . . فغان.

 

 

green_kid_mom.jpg

 

میبینید؟ در این مملکت ما (همین ایران خودمان را میگویم، حساب آنها که آمریکا را وطن خودشان میدانند سوا میباشد!) نه آزادی هست نه امنیت!!! این خانوم دارد در وسط خیابان عقاید سیاسی اش را بیان میکند و آنقدر به امنیت خود و فرزندش مطمئن است که او را با خودش به راهپیمائی آورده. هرچند شاید خود ایشان هم وجود چنین آزادی و امنیتی را کتمان کند در حالی که دارد از آن بهره میبرد.

 

راستی یه سوال جالب!!! اگه این بچه وسط چمعیت از مامانش سوال کنه که: ماما ا ا ا ان توپ تانک تجاوز یعنی چی؟ مادرش چطوری روش میشه براش توضیح بده که این همه آدم گنده چطوری با اونهمه وقاحت داد میزنن و چنین شعاری میدن؟ فکر کنم اگه این کوچولوی ناز از مامانش چنین سوالی کنه، مادر بنده خدا از خجالت سرخ بشه. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ چرا بر اساس توهمات کروبی . . . اصلاً بی خیال این آبجی گرامی ما می داند و بچه و . . .

 

1251741347.jpg

 

آگهی ترحیم یکی از شهدای زنده! جنبش چیز ببخشید سبز که بعد لو رفت این آبجی خانوم بنده خدا با مادرش دعوا داشته و از خونه فرار کرده بوده ولی سبزی های عزیز در سایت هاشون نوشته بودن اونو ماموران از تو خونه دزدیدن و بردن و بعد هتک حرمت شده و جنازشم با اسید سوزوندن و به مادرش هم گفتن بگه دلیل مرگ دخترش بیماری کلیه بوده!! شما میتوانید با جستجوی عکس و نام ایشان در سایت هایی مثل گوگل و یاهو و سایت های خبری ایرانی، تصاویر ایشان را بعد از زنده شدن ببینید. البته او تنها شهید زنده شده جنبش چیز (ببخشید سبز) نیستند و کسانی مثل آقای ایمانی و نوجوان دوازده ساله(توسلی که میگفتند در بهشت زهرا کشته شده) و تعداد نه چندان کم دیگری هم در این زمره قرار دارند؛ که با کمی جستجو میتوانید عکس آنها را در همان سایت های نامبرده شده در سطور بالا، بیابید. جالب است که آنها اول شهید می شود بعد در صدا و سیما مصاحبه میکند! جل الخالق! تقصیر صدا و سیماست دیگه! چیکار داره به کار شهدای بنده خدا؟

 

 

28201_337.jpg

 

فاتحه خوندن سر قبر خالی و شرکت در مراسم ختم مرحوم خیالی! چه قافیه سبز باحالی!

 

 

untitled221.jpg

 

نتیجه راهپیمائی سکوت معترضین به تقلب!!! در روز ۲۵ خرداد ماه

 

نه اینکه مدرک دارن واسه ادعای تقلب، به همین سبب اینجوری با سکوت حرف میزنن! بنابر گزارش بی بی سی همه حمله کنندگان در حین ارتکاب این اعمال کاملاْ سکوت کرده بودند!!! پس زنده باد بی بی سی. برای دیدن مطالب و تصاویر مربوط به این جنایت، میتوانید در سایت های یاهو و گوگل و نیز سایت های خبری داخلی جستجو کنید. متاسفانه نام این دو بزرگوار در میان هیاهوی خبری بی بی سی و صدای آمریکا، در گوش جماعت سبزی نشان، گم شد.

 

7d2235f3f7a173e347255ef44e1451f405097d56.jpg

 
روز 25 خرداد حاشیه راهپیمائی سکوت!!!
 
 
این هم یک پایگاه بسیج در حوالی خیابان جناح تهران است و نکته قابل تأمل تر اینکه موقع حمه به این پایگاه هنوز نمایش قتل ندا اجرا نشده بود. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!!! جالبترتر! هم اینکه هنوز ندا کشته نشده بود اما اینا داشتن تقاص خونش رو میگرفتن! لابد قاتل ندا هم اون مادر و دختر بیگناه بودن دیگه. نه؟ خوب البته باید ببینیم  نظر بی بی سی عزیز و صدای آمریکای محترم در این زمینه چیه؟ به قول بعضیا هرچی بزرگترا بگن!!!
/ 8 نظر / 15 بازدید
داریوش (استیف)

سلام وبلاگتان را دیدم و واقعیت ها را گذاشتی. ممنونم که به وبلاگ عیسی آسمانی آمدید منتظر حضور دوبارهتان هستم. داریوش[گل]

طهورا

سلام صبا جان ایم مطلب هم بسیار عالی است . حتما روی وبلاگ بگذار یا علی http://snn.ir/NewsContent.aspx?newsid=116363

soheil

الهی رهبر فدای اکبر گنجی عزیز ما بشه. مرد یعنی این! زنده باد جنبش سبز

طهورا

جناب سهیل اگه خواستی کسی را فدای اکبر گنجی کنی از خودت و رهبران جنبش قورباغه ایتان مایه بذار.

س

آن عکس بالایی چه ربطی دارد دوست داشته رنگ سبز بپوشد

رجا

سرکار س منظورت کدام عکس بالایی است ؟ گوگوش ؟ یا اکبر گنجی؟

سحر

به علت جلبک گر فتگی که بعضی قور مه سبز خور های مرفه بی درد شر کت پاکشو در نظر دارد مایع جلبک شوی جدیدی را معرفی کند . به امید شفای تمتم مریضان پیرو خط حضرت هرتزل.