آمریکا مقابل ایران شکست خورده و درمانده است!

اذعان نومحافظه‌کار معروف آمریکایی:
آمریکا مقابل ایران شکست خورده و درمانده است

خبرگزاری فارس: یک هفته‌نامه معتبر آمریکایی وابسته به نومحافظه‌کاران این کشور به ناموفق بودن سیاست‌های آمریکا مقابل ایران اذعان کرد و نوشت که تلاش‌های آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای جلوگیری از رسیدن ایران به اهداف خود شکست خورده است.


به گزارش فارس، "مایکل لدین " مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا، در مقاله‌ای که در جدیدترین شماره هفته‌نامه "ویکلی استاندارد " منتشر شد با اشاره به سیاست‌های آمریکا مقابل ایران نوشت: نمی‌دانیم عملکرد ما در افغانستان و عراق تا چه اندازه درست بوده است و نمی‌دانیم که تا چه میزان اهداف مهم و اساسی خود را از دست داده‌ایم ولی تا زمانی که نتوانیم بر ایران غلبه کنیم در هر بار مجبوریم که مقابل هر شورشی یا نافرمانی‌ای راهبردی جدید تعیین کنیم.
مایکل لدین از شخصیت‌های نومحافظه‌کار و تندرو ضد ایرانی آمریکا و از هواداران براندازی نظام جمهوری اسلامی از طریق ایجاد آشوب‌های قومی است.
وی در این مقاله با اعتراف به قدرت ایران به عنوان قدرت برتر مخالفان آمریکا آورده است که "هیچ امری مثل سقوط رژیم ایران نمی‌تواند در کمک به بهبود اوضاع منطقه [طبق خواست آمریکا] موثر و سازنده باشد. ما در جنگی طاقت‌فرسا هستیم و ایران قلب قدرت مخالف [آمریکا] است.
ویکلی استاندارد در این مقاله آورده است: شعار معروف "مرگ بر آمریکا "ی ایرانی‌ها فقط برای مصرف داخل [ایران] نیست بلکه این امر نشان دهنده نقطه اتکای اساسی سیاست خارجی ایران و رجال دینی این کشور است که بخشی از جبهه جهانی را مانند سوریه، روسیه، اریتره، چین، کوبا، ونزوئلا، نیکاراگوئه، بولیوی و سازمان‌هایی مانند حزب‌الله [لبنان] ، حماس و جهاد اسلامی، علیه آمریکا رهبری می‌کنند.

خیلی جالبه! خودشون دارن میگن ما شکست خوردیم اونوقت افرادی در داخل کشور که خودشونو انقلابی و پیرو خط امام میدونند اصرار به القای شکست ایران در سیاست خارجی دارند. الله اکبر به این همه کور دلی!

 

/ 0 نظر / 7 بازدید